1b_4L_2019

czteroletnia KLASA MEDIALNO-TEATRALNA (1b)
wychowawca klasy: Anna Miozga

Anna Miozga

kontakt: amiozga.3lo@gmail.com

Oferta klasy medialno-teatralnej skierowana jest do uczniów z wrażliwością artystyczną, otwartych na świat, kulturę i sztukę. Okres nauki w klasie teatralnej to czas wyjątkowy.Oprócz wysokiego poziomu nauczania gwarantujemy wiele atrakcji i zajęć dodatkowych, m.in. warsztaty teatralne, które poprowadzi aktor, reżyser i pedagog – Maciej Dziaczko.

Uczniowie klasy medialno – teatralnej będą organizatorami Festiwalu Teatralnego, będącego wieloletnią tradycją naszej szkoły, nawiążą współpracę z ośrodkami kultury naszego regionu, wezmą udział w wycieczkach a także filmowo – teatralnym obozie naukowym z licznymi atrakcjami kulturalnymi.Dzięki wydawaniu gazet festiwalowych (m.in. “Teatralnik” – gazeta Festiwalu Dramaturgii Współczesnej w Zabrzu) nauczą się recenzować i oceniać przedstawienia.

Jeśli masz duszę artysty, lubisz szeroko pojętą kulturę, chciałbyś rozwijać i odkrywać w sobie nowe talenty, poznawać ciekawych ludzi, którzy tak, jak Ty kochają sztukę, to ta klasa jest właśnie dla Ciebie!

Czekamy na to, czym nas zadziwisz!