Oto kolejne osiągnięcia i plany naszego ucznia ? Jeremiego Chabrosa: ? Jeremi będzie reprezentował Polskę (jako jedyny) na Swiss Talent Show 2018 w Szwajcarii. ? Został zakwalifikowany do etapu regionalnego Konkursu Naukowego E(x)plory oraz do finału Konkursu Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej.

Nasz uczeń Jeremi Chabros zakwalifikował się do finału konkursu Droga na Harvard. Spośród ponad 1000 nadesłanych aplikacji Jeremiego znalazła się w grupie 30 najwyżej ocenionych. Kolejnym krokiem w konkursie była rozmowa (w języku angielskim) z przedstawicielami Kapituły Konkursu (27-28 V 2017).

Ogromny sukces Aleksandry Głuch na Olimpiadzie Artystycznej!!!
Z radością informujemy, że uczennica klasy 3c ? Aleksandra Głuch ? jest laureatką w 2017 r. (2. miejsce w Polsce) Olimpiady Artystycznej ? sekcji Historii Muzyki!
Oli serdecznie gratulujemy!

Reprezentacja Polski na EUCYS 2017 ? sukces Jeremiego Chabrosa 🙂
Tytuł laureata Polskiej Edycji 29. Konkursu Unii Europejskiej dla Młodych Naukowców (EUCYS 2017) zagwarantował Jeremiemu indeks na wszystkie kierunki i wszystkie uczelnie w Polsce. Gratulujemy!!!

Reprezentacja Polski na EUCYS 2017

10 stycznia 2017 r. w Auli Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ogłoszono wyniki XIX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, przeprowadzanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Kryteriami branymi pod uwagę w ocenie szkół są między innymi sukcesy w olimpiadach czy wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych.
W rankingu III LO im. Stefana Batorego zajęło 386. miejsce w Polsce i 41. w województwie; to świetny wynik.
Ogromnie się cieszymy z powrotu naszej szkoły po kilku latach przerwy na listy rankingowe Perspektyw!