Konkurs z zakresu prawa dyplomatycznego i konsularnego

22 marca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbył się konkurs z zakresu prawa dyplomatycznego i konsularnego. W pierwszej części (test pisemny) sprawdzano wiedzę z dyplomacji, prawa międzynarodowego, etykiety dyplomatycznej i savoir-vivre’u. Do drugiego etapu, w której finalistki odpowiadały na pytania zakwalifikowały się same dziewczęta, a wśród nich Karolina Jaworska i Magdalena Gold. Dziewczęta odpowiadały do momentu uzyskania 2 błędnych odpowiedzi. Zwyciężyła nasza licealistka Karolina, czwarte miejsce zajęła Magda. Gratulujemy zwyciężczyniom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Podziękowania dla pani mgr Beaty Jendrzejskiej za przygotowanie uczniów z klasy 2a.
nagrodzeni_uczniowie_prawo_dyplomatyczne