Obchody Dnia Niepodległości

Quiz Niepodległościowy

10 listopada br. o godz. 12.00 uczniowie naszego liceum będą mogli wziąć udział w Quizie Niepodległościowym (on-line) przygotowanym przez klasę 1D z wychowawczynią Sylwią Ciumplik.

Niepodległościowa Gra Tym razem on-line

Zapraszam do wzięcia udziału w Niepodległościowej Grze Tym razem w wersji on-line.
Rozpoczęcie gry 12.11.2020 o godz. 11:11 w dedykowanym Classroomie.
Każda klasa może wystawić sześcioosobową drużynę (6 zadań), proszę wychowawców (ewentualnie przewodniczących klas z kopią do wychowawcy) o przesłanie mi do 12.11.2020 do godz. 8:30 przez Librusa szkolnych maili uczestników.
organizator Krzysztof Jarczewski

Prace wykonane przez uczniów naszej szkoły:
K.Deneka, A.Bomba, W.Kozłowski, M.Widera, A.Kozera, M.Matuszak N.Gruszczyńska, Z.Kukla, D.Darmochwał, H.Lepiarczyk, M.Słupik, P.Mruczek, A.Mrozek, M.Kowal (uczniowie wyrazili zgodę na publikację prac na stronie szkoły).
Autor projektu: M.Langer
Opracowanie graficzne: E.Baron