Rodziny Batorego

Kontynuując nasz cykl o rodzinach Batorego przedstawiam kolejną wielopokoleniową rodzinę, z której możemy być dumni.

Nestorami tej rodziny są Państwo Nowakowscy, Emilia Nowakowska
(nauczyciel wychowania fizycznego w latach: 1972-1989), Janusz Nowakowski (Janusz Nowakowski
absolwent: 1951 (pierwsza matura) oraz nauczyciel wychowania fizycznego w latach: 1951-1953 i 1957-1962, długoletni przewodniczący Kapituły Statuetki Batorego), Waldemar Nowakowski (absolwent: 1956). Drugie pokolenie w naszym Liceum reprezentują córka Państwa Nowakowskich Ewa Nowakowska-Zajdel (absolwentka: 1978) i jej mąż Jakub Zajdel nauczyciel warsztatów filmowych w latach: 1997-2000) oraz druga córka Państwa Nowakowskich Joanna Nowakowska-Małusecka (absolwentka: 1987) wraz z mężem Bogusławem Małuseckim (absolwent: 1979). Trzecie najmłodsze, jak dotychczas, pokolenie Państwa Nowakowskich reprezentuje wnuk Stanisław Małusecki od 2015 roku uczeń klasy 1a, przed którym stoi teraz ogromne wyzwanie… Życzymy Ci Stasiu powodzenia i już czekamy na kolejne pokolenie. Serdecznie gratuluję całej rodzinie i dziękuję za wszystko co zrobiliście i nadal robicie dla naszej szkoły.

Szanowni Batorowcy, nadal poszukujemy wielopokoleniowych rodzin Batorego. Bardzo proszę przesyłać informacje na adres alempa.3lo@gmail.com lub kontaktować się bezpośrednio.

Na zdjęciu od lewej: Stanisław Małusecki, Ewa Nowakowska-Zajdel, Janusz Nowakowski, Emilia Nowakowska, Bogusław Małusecki, Jakub Zajdel.

SAM_5152