Wielki sukces naszego ucznia Jeremiego Chabrosa

W kwietniu 2016 nasz uczeń Jeremi Chabros (klasa 1c matematyczna) osiągnął wielki sukces:
1. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Neurobiologicznej „Brain Bee” (Finał Ogólnopolski część ustna w języku angielskim).

Finał – 67 najlepszych uczniów zakwalifikowanych do zawodów ogólnopolskich, 10 finalistów.
Samodzielny reprezentant Polski w Finale Międzynarodowym (30 czerwca – 4 lipca, Kopenhaga; ok. 30 państw z całego świata).
Akredytacja na uczestnictwo w 9. edycji międzynarodowej konferencji NEURONUS IBRO & IRUN Neuroscience Forum.
Akredytacja na uczestnictwo w 10. edycji międzynarodowego FENS Forum of Neuroscience w Kopenhadze.

Jesteśmy dumni z Jeremiego, gratulujemy i życzymy Jeremiemu dalszych spektakularnych sukcesów!
DSCN8978a
z BBC News IV 2016