Wojewódzka Licealiada w pływaniu

Z prawdziwą przyjemnością informuję, że reprezentacje naszego Liceum osiągnęły ogromny sukces na szczeblu wojewódzkim.
Dziewczęta w składzie:Patrycja Brembor, Marta Cierpka, Paulina Staszak, Martyna Macioszek, Magda Reformat, Maja Weiser, Małgorzata Wróbel oraz Alicja Kałuża zajęły V miejsce.
Chłopcy w składzie: Jan Bartnikiewicz, Paweł Kempa, Michał Sobota, Jakub Legomiński, Szymon Warczak, Olaf Maul, Cieślar Mateusz oraz Grzegorz Starzyński zajęli X miejsce. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Paulina Staszak, która w swojej konkurencji 50m st. grzbietowym zajęła I miejsce. Biorąc pod uwagę, że w zawodach brały udział Szkoła Mistrzostwa Sportowego i szkoły sportowe jest to wybitne osiągnięcie.

DSC_1403(1)guerhg