Sponsorzy i przyjaciele

– Gospodarstwo Rolno-Warzywnicze Tomasz Błaut, Witowice 91, 32-250 Charsznica

– „Enter” Michał Isalski, ul. Zabrzańska 97, 41-907 Bytom

– „SILEZAUR” Tomasz Rulka, ul. Armii Krajowej 69, 41-506 Chorzów

– Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsa „BRONEX” Paprota SJ, ul. Śląska 87a, 41-600 Świętochłowice

– Prezes Grzegorz Goł, Golland Sp. z o.o., Chorzów, ul. Styczyńskiego 83

– Przedsiębiorstwo Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia Elvita – Jaworzno III Sp. z o.o.

– W dniu 13.11.2015 dzięki wsparciu finansowemu głównie Rad Rodziców Gimnazjum Nr 7 i III Liceum Ogólnokształcącego, Urzędu Miasta Chorzów oraz pracy autora i wykonawcy projektu pana Tomasza Synowca, został po raz pierwszy uruchomiony sprzęt oświetleniowy w auli szkoły. W realizacji projektu wspomagali nas pan Andrzej Szmandra i pan Piotr Grela. Serdecznie dziękujemy!

– W dniu 13.11.2015 w holu szkoły miało miejsce uroczyste odsłonięcie płaskorzeźby patrona naszego liceum Stefana Batorego. Głównymi sponsorami projektu była Rada Rodziców III Liceum Ogólnokształcącego oraz firma CEZ Produkty Energetyczne Polska Sp. Z o.o. Autorem płaskorzeźby jest Tomasz Wenklar, artysta, którego rzeźba Gerarda Cieślika zdobi plac przy Poczcie Głównej w Chorzowie. Na tablicy wkomponowanej w płaskorzeźbę uwidocznione są nazwiska laureatów Honorowej Statuetki Batorego.

– W lutym 2015 r. dzięki materiałom budowlanym podarowanym szkole przez Panią Beatę Seiffert (firma MONTIN) została odremontowana sala 101a. W okresie późniejszym Pani Beata Seiffert wspomogła remont jeszcze kilku pomieszczeń szkolnych. Dziękujemy!

– W styczniu 2015 r. Pan Jerzy Baldy zasponsorował malowanie auli (materiały, wykonanie). W pozyskaniu materiałów partycypowała firma MONTIN Pani Beaty Seiffert. Remont wspomogły także składki kilku Rodziców. Dziękujemy za okazaną pomoc!

– W okresie VI 2014 – II 2015 wiele pracy i serca w zakup nowego sprzętu nagłaśniającego oraz naprawę i skompletowanie starego sprzętu włożył Pan Michał Wersel (Wersel Music Point).

– W październiku 2014 r. firma NAC ufundowała nową kosiarkę spalinową dla szkoły. Zapewni to możliwość utrzymania w należytej kondycji terenu wokół szkoły. Za dar dla szkoły serdecznie dziękujemy!

– W dniu 30.07.2014  dzięki wsparciu finansowemu Rad Rodziców Gimnazjum Nr 7 i III Liceum Ogólnokształcącego, Urzędu Miasta Chorzów oraz inicjatora projektu p. Andrzeja Trybuły, szkoła dokonała zakupu sprzętu audiofonicznego.