klasa I C matematyczna

klasa I C matematyczna (2020/2021)
wychowawca mgr KRZYSZTOF JARCZEWSKI
e-mail: kjarczewski.3lo@gmail.com

Krzysztof Jarczewski
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
MATEMATYKA, JĘZYK ANGIELSKI, INFORMATYKA.
Pierwszy język obcy: JĘZYK ANGIELSKI,
drugi język do wyboru: niemiecki lub włoski)

Moje hobby to gra w szachy i programowanie w języku Python, który umożliwia szybkie rozwiązywanie zadań matematycznych oraz programowanie robotów Lego Mindstorms EV3.
Lubię aktywnie spędzać czas: jazda na rowerze, zimą na nartach oraz podróżować w miejsca znane i mniej znane. Nie jest to dla mnie istotne czy w Polsce, Europie czy na innym kontynencie.
Obecnie jestem zaangażowany w różne projekty edukacyjne, które w pewnym zakresie dotyczą programowania: „Inwestujemy w talenty”, „Akademia młodego inżyniera”, „PRobot” oraz prowadzę warsztaty z programowania dla nauczycieli.
Spróbuję rozbudzić w Was różnorodne zainteresowania. Poznacie programowalne klocki Lego Mindstorms, nauczycie się rozwiązywać zadania matematyczne przy użyciu „komputera”. Będziecie mieli możliwość uzyskania certyfikatu z ukończenia kursu programowania na Politechnice Śląskiej. Będziemy współpracować ze szkołami wyższymi ŚMCEBI w Chorzowie oraz WSTI w Katowicach. Oczywiście szkoła to nie tylko nauka dlatego też powędrujemy w góry, pojedziemy do Wrocławia i w inne regiony Polski.

Zobacz wychowawcę w nietypowej roli…

Zobacz galerię pamiątkową…