klasy prawniczo-dziennikarskie

Uczniowie klasy prawniczo-dziennikarskiej wezmą udział w obozach naukowych, dzięki którym rozwiną wiedzę i umiejętności dziennikarskie, będą uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez uczelnie wyższe, Sądy Rejonowe i Okręgowe, będą realizować historyczne projekty edukacyjne oraz współpracować z wieloma instytucjami edukacyjnymi. Klasa prawniczo dziennikarska będzie także współorganizatorem Festiwalu Teatralnego, a w ramach zajęć dziennikarskich uczniowie będą mieli możliwość redagowania gazetek szkolnych.

W klasie prawniczo-dziennikarskiej czekamy na osoby otwarte na świat, które sercem i umysłem chcą poznawać teraźniejszość i przeszłość, które chcą odkrywać różnorodność i bogactwo rzeczywistości, które gotowe są dzielić się swoimi pasjami i talentami. Wybór klasy prawniczo-dziennikarskiej zapewni nie tylko zdobywanie wiedzy potrzebnej na studiach, ale także umożliwi uczestniczenie w wydarzeniach kulturalnych, naukowych i artystycznych w regionie. Będziemy razem udowodniać, że zamiłowanie do zawiłości językowo-gramatycznych, ważnych dat i wydarzeń – to cechy osoby inteligentnej, wrażliwej i z poczuciem humoru.